Využijte doručení na adresu za 30,- Kč!

Ekelund

Webová stránka značky: Ekelund
 

Od ekologického zemědělství až po ekologicky certifikované textilie.

2023-05-19 (1)

Rodinná společnost EKELUND se datuje do 17. století. Od začátků svého působení sídlí v Horredu na švédském západním pobřeží. Zde ve vlastní továrně probíhá veškerá výroba. Strojový park se skládá z nejmodernějších technologií. Cílem značky je udržování nejvyšších hodnot - prosazuje kvalitu, udržitelnost a tradici. Když se tyto hodnoty v pravý čas spojí se současným trendem a sortimentem, dostaneme produkty, které najdou přirozené místo v každodenním životě lidí. 

FILOZOFIE

Když vyvíjíme nové produkty, vždy chceme, aby měly dlouhou životnost a byly milovány mnoho let. To znamená vytvořit kvalitní designový prvek, který ale má také přirozené místo v každodenním životě. Pracujeme tak, abychom vytvořili užitečné produkty, které vyžadují minimální péči. Designově zachováváme tradiční vzory a dáváme jim aktualizovanou verzi prostřednictvím současných skandinávských návrhářů.

Sledujeme aktuální trendy tvorby současného textilního umění. Nebojíme se stylů. Ekelundův styl je nadčasový a osobní. Každý si najde svůj design a tím je krásnější každý den!

Textilie jsou ze 100% organického přírodního materiálu nejvyšší kvality. V rámci našich produktových řad jsou zahrnuty jak klasické finské tkaniny, tak i současné výrazy každého dne a linie, které se vyznačují designem. Pro každou příležitost a každou náladu je prostě Ekelund. 

 ekelund logo

325
119013251190

Stránka 1 z 2 - 35 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 35 položek celkem