O nás

Jsme rodinná firma, která působí v sortimentu bytového textilu od konce roku 1993.  Od samého začátku své obchodní činnosti až po současnost provozujeme kamenný obchod na stejné adrese v Praze 6 Dejvicích, v těsné blízkosti Vítězného náměstí- „Kulaťáku“.

Z řadového prodejce klasického „byťáku“ se obchod záhy zaměřil především na kvalitní výrobky, ať už ryze českých výrobců, nebo z vlastního dovozu ze zemí EU. Hlavním cílem firmy je zpříjemnit Vám bydlení, Váš odpočinek a spolupodílet se na textilní bytové kultuře Vašeho domova, např. froté zbožím, župany, ložním povlečením, přehozy, kuchyňským programem atd.

Zodpovědný a individuální přístup ke každému zákazníkovi – odběrateli je u nás samozřejmostí. Těší nás každodenní kontakt s Vámi- se zákazníky a rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem produktů, které Vás budou těšit, zkrášlí Vám domov snů a překvapí Vás svou výjimečnou kvalitou a dlouhou životností. O tom se může přesvědčit každý zákazník svou návštěvou obchodu, či prostřednictvím internetového prodeje. 

Vykouzlíme z Vašeho domova místo, které budete neradi opouštět a které Vám zajistí zdroj pozitivní energie. :)

Dle Vašich přání a požadavků vytváříme individuální koncepty. Navrhujeme froté programy pro každou koupelnu, wellness hotely nebo sportovní kluby. Požádejte si o zpracování nabídky, stačí zadat Vaši představu, množství produktů a kontaktovat nás na adrese: EMKO.Grousl@email.cz

 

IMG_5256aaa_1         

 

IMG_20180427_165807-01aaaaa

 

Stali jsme se předními dovozci luxusních značek bytového textilu VOSSEN (froté produkty) a ESTELLA (ložní prádlo). Nabízíme nejširší výběr kolekcí za nejnižší ceny a nejkratší dodací lhůty na českém trhu. 

 

 nej-7