Využijte doručení na adresu za 30,- Kč!

O nás

Jsme rodinná firma, která působí v sortimentu bytového textilu od konce roku 1993.  Od samého začátku své obchodní činnosti až po současnost provozujeme kamenný obchod na stejné adrese v Praze 6 Dejvicích, v těsné blízkosti Vítězného náměstí- „Kulaťáku“.

Z řadového prodejce klasického „byťáku“ se obchod záhy zaměřil především na kvalitní výrobky, ať už ryze českých výrobců, nebo z vlastního dovozu ze zemí EU. Hlavním cílem firmy je zpříjemnit Vám bydlení, Váš odpočinek a spolupodílet se na textilní bytové kultuře Vašeho domova.

Vždy se snažíme vyhovět každému přání zákazníka tak, aby odcházel spokojený. Nabízíme široký sortiment kvalitních výrobků. Na prodejně máme kuchyňské programy (ubrusy, prostírání, utěrky, chňapky), ložní prádlo od českých výrobců (hladká bavlna, krep) nebo pro náročné uživatele mako bavlnu německé značky ESTELLA. Dále nabízíme přehozy, přikrývky, polštáře, chrániče matrací, deky. Vlajkovou lodí jsou froté koupelnové výrobky rakouské značky VOSSEN. Pyšníme se nejširším výběrem v ČR a můžete si u nás nakombinovat sady ručníků, osušek koupelnových předložek a županů dle Vašeho přání. 

Zodpovědný a individuální přístup ke každému zákazníkovi – odběrateli je u nás samozřejmostí. Těší nás každodenní kontakt s Vámi- se zákazníky a rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem produktů, které Vás budou těšit, zkrášlí Vám domov snů a překvapí Vás svou výjimečnou kvalitou a dlouhou životností. O tom se může přesvědčit každý zákazník svou návštěvou obchodu, či prostřednictvím internetového prodeje. !

Dle Vašich přání a požadavků vytváříme také individuální koncepty. Navrhujeme froté programy pro každou koupelnu, wellness hotely nebo sportovní kluby. Požádejte si o zpracování nabídky, stačí zadat Vaši představu, množství produktů a kontaktovat nás na adrese: EMKO.Grousl@email.cz

Jsme Vám k dispozici každý pracovní den od 10°° do 18°° hod v pasáži Riviéra v ul. Národní obrany 35, Praha 6.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

IMG_5256aaa_1         

 

IMG_20180427_165807-01aaaaa

 

Stali jsme se předními dovozci luxusních značek bytového textilu VOSSEN (froté produkty) a ESTELLA (ložní prádlo). Nabízíme nejširší výběr kolekcí za nejnižší ceny a nejkratší dodací lhůty na českém trhu. 

 

 nej-7