Estella

Webová stránka značky: Estella
 

 

160721_Estella_Logo_FD

Ložní povlečení a prostěradla značky ESTELLA jsou zárukou té nejvyšší kvality bez známek jakéhokoliv opotřebení i po řadě let. Patří ke špičce výrobců luxusního ložního prádla již přes 30 let. Nositelka pečetě "Textiles Vertrauen". 

ESTELLA inspiruje lidi s vysokým standardem kvality v oblasti spánku. Kolekce lůžkovin se vyznačují širokou škálou provedení. Ať už moderní, grafické, květinové, puristické nebo klasické designy - každý objeví materiál, který mu nejlépe vyhovuje. Najděte si své vysněné povlečení, díky kterému budete začínat den plný energie a radosti. 

S pomocí vysoce kvalitních materiálů, sofistikovaných výrobních a zpracovatelských postupů a propracovaných textilních potisků Vám nabízíme kvalitu německé značky až do posledního detailu. Zařízení, tisk, barvení a povrchová úprava našich vysoce kvalitních surovin probíhá v Německu a jsou pro Vás průběžně optimalizovány. I po dlouhých letech používání si ložní prádlo ESTELLA vždy uchová svůj tvar a barvu! Příkladem našeho příslibu kvality je doživotní záruka na zipy.

Naše firma hrdě spolupracuje s německým výrobcem ESTELLA více než 20 let. Za tuto dobu se ložní prádlo těší takové oblibě, že v naší prodejně zaujímá obrovskou část prostoru. Vlastní dovoz produktů nám umožňuje nastavit ceny tak, aby byli dostupné opravdu pro každého zákazníka. Proto v České republice nenaleznete prodejce, který nabízí povlečení ESTELLA levněji než my

csm_estella-bio-bettwaesche-nature_2019_1140px_35348d5fb2

650
529016505290

Stránka 1 z 7 - 210 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 7 - 210 položek celkem