Využijte doručení na adresu za 30,- Kč ! Akce platí do konce dubna.

O značce Vossen

logo_kat_vossen_227

Společnost VOSSEN se sídlem v Rakousku je jedním z předních výrobců froté zboží v Evropě. Každý rok se vyrobí kolem 6 milionů vysoce exkluzivních produktů – včetně ručníků, osušek, županů a koupelnových předložek. Již téměř 50 let vyrábí společnost VOSSEN krásné kvalitní ručníky ve svém závodě v Jennersdorfu v jihovýchodním Rakousku. Každý rok se zde zpracovává několik tun surové příze a vzniká snové froté zboží v nejmodernější produkci. VOSSEN klade velký důraz na kvalitu, inovace, mezinárodní design a ekologickou kompatibilitu. Kvalitativní jedinečnosti všech tkanin VOSSEN dosahuje revoluční technologie AIRpillow.

media/image/Werk_Oben-2-800x600.jpg

 

HISTORIE FIRMY

V roce 1925 dostal zakladatel společnosti Burghardt VOSSEN nápad přeměnit tehdejší luxusní froté tkaninu na cenově dostupné spotřební zboží. V roce 1951 byl Burghardt VOSSEN také první, kdo vyrobil župan z froté tkaniny. Položil tak základy úspěšného příběhu společnosti VOSSEN, která dnes vyváží vysoce kvalitní ručníky, župany a koupelnové předložky do více než 43 zemí světa.  VOSSEN má úspěšný koncept, který neustále usiluje o nápady zaměřené na budoucnost. Stanovili jsme si za cíl nabízet našim zákazníkům všestranně udržitelně vyráběné produkty – a to v těch nejkrásnějších barvách. Vyrábíme nejvyšší kvalitu lokálně, myslíme a jednáme globálně a zaručujeme spravedlivé pracovní podmínky. 

 

media/image/High-Line-c-__Konrad-Limbeck.jpg

 

STOJÍME SI ZA KVALITOU

Ručníky VOSSEN jsou fantasticky nadýchané, přinášejí s sebou uklidňující hladivý efekt a znatelně vysoký sací výkon. Všechny ručníky jsou dermatologicky testovány a certifikovány OEKO-TEX®. V mezinárodním srovnání patří výrobky VOSSEN mezi froté výrobky nejvyšší kvality. Společnost VOSSEN proto neustále investuje do nových technologií a inovací produktů – jako je jedinečná technologie AIRpillow.

 

FROTÉ VLÁKNA BEZ TECHNOLOGIE AIRPILLOW                    Konvenční "měkký" froté ručník - kroucená vlákna, která se oddělují.

 

FROTÉ VLÁKNA VOSSEN S TECHNOLOGIÍ AIRPILLOW           Rozlišení rotace a rektifikace struktury vláken

 

 

 

Základem veškerého úsilí je uctivé zacházení s lidmi a přírodou. Toho je dosaženo prostřednictvím záměrně zvoleného výrobního závodu v Rakousku, s pokračujícími investicemi do aktivní ochrany klimatu a životního prostředí, jakož i jasným závazkem ke společenské odpovědnosti vůči našim bližním. Společnost Vossen se tak intenzivně zapojuje do budoucnosti těchto i příštích generací.

VYROBENO V RAKOUSKU

Vyrábíme udržitelně uprostřed přírodního parku.

ORGANICKÁ A VEGANSKÁ BAVLNA

30% našich kolekcí je již vyrobeno z organické bavlny a jsou také 100% veganské. Do roku 2025 by to měly být všechny kolekce.

CERTIFIKOVÁNO STEP

Naše výrobky jsou vyráběny v rámci procesů šetrných k životnímu prostředí a za bezpečných a společensky odpovědných pracovních podmínek. Kromě toho jsou testovány na škodlivé látky.

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO

Naše výrobky jsou lékařsky testovány a šetrné k pokožce.

VYRÁBÍME ZE ZELENÉ ELEKTŘINY

Při výrobě našich ručníků se 100% spoléháme na obnovitelné energie z větru, vody, biomasy a slunce.

EKOLOGICKÁ ROVNOVÁHA

Naše výrobky jsou vyráběny v srdci Evropy a necestují na dlouhé vzdálenosti. 

 

 

NAHLÉDNĚTE DO VÝROBNÍHO PROCESU

media/image/baumwolle.jpg   Bavlna se pěstuje ve více než 80 zemích po celém světě.

 media/image/spinnen.jpg        media/image/garn.jpg         

       media/image/schlichten.jpg       

media/image/weben.jpg       media/image/faerben.jpg

média/obraz/zařízení.jpg        média/obraz/naehen.jpg      

média/obraz/laffinite_vossen_Fr hling_03_yP2f0hwxrULia.jpg

 Po celou dobu procesu je kladen velký důraz na kontrolu kvality. Na začátku jde o kontrolu vstupních surovin, poté následuje pečlivá kontrola všech výrobních kroků a na závěr důkladná výstupní kontrola. 

 

          

Záznamy nebyly nalezeny...